13+ AASTAT KOGEMUST SOOME EHITUSTURUL

Väiksema ettevõttena saame oma klientidele tagada alati soodsama hinna ning paindlikumad tähtajad tööde teostamisel ja valmimisel. Tänu selle saame sulle ka lubada, et ehitustööd Rowtech abil säästavad sulle aega, raha ning närve.

Spetsialiseerume:

Brändipoed

Rowtech on spetsialiseerunud mööblipaigaldamisele ning ehitustöödele erinevates poodides. Varasemalt on meie klientideks olnud VERO MODA, Jack & Jones, GANT, Tommy Hilfiger jt.

Söögikohad ja restoranid

Meil on pikk kogemus erinevate söögikohtade sisustuse välja ehitamisest tipp-restoranidest kiirsöögikohtadeni välja. Meie klientideks on olnud Flame, Burger King, Starbucks jt.

Kontoriruumid

Oleme aidanud uuendada kontori- ja tööruume erinevatel ettevõtetel. Meie klientideks on olnud Holmberg Brands Soomes ja Pesumati ning Kinnisvarateenindus Eestis.

Erinevad teenusepakkujad

Juuksurisalongid, prillipoed, tervisekeskused, SPA-d ja hotellid - Rowtech abiga on enda sisustuse uuendanud erinevad teenuste pakkujad. Meie varasemateks klientideks on olnud Specsavers, New Hairstudio, Amercan Crew jt.

KOGEMUS AASTAST 2006 Rowtech OÜ

Rowtech on ettevõte, mille kogemus Soomes ehitamisel ulatub suisa 13 aasta tagusesse aega.

Väiksema ettevõttena saame oma klientidele tagada alati soodsama hinna ning
paindlikumad tähtajad tööde teostamisel ja valmimisel. Tänu selle saame sulle ka lubada, et ehitustööd Rowtech abil säästavad sulle aega, raha ning närve.

Rowtech on spetsialiseerunud mööblipaigaldamisele ning ehitustöödele poodides ning restoranides. Olenemata, kas vaja teostada renoveerimis- ja ehitustöid või paigaldada spetsiaalset mööblit, aitab meie pikaajaline kogemus ning abivalmis ja töökas meeskond sul saavutada optimaalse lahenduse ja parima tulemuse.

Meie partnerid:

Soovid, et teeksime personaalse pakkumise?